ADWOKAT PIOTR FOJTIK Adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w tym pomocy w bieżącej działalności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Adwokat reprezentował także Skarb Państwa oraz jednostki samorządu terytorialnego w bieżącej działalności (poziom województwa). Posiada bogate doświadczenie we wsparciu Wojewody oraz Zarządu Województwa w walce z pandemią Corona Virusa SARS Cov 2.

Skontaktuj się

Rakowicka 10b/9, 31-511Kraków

Pon - Pt (9:00 - 17:00) Sobota ZAMKNIĘTE

Zadzwoń: + 48 500 838 828

Zobacz nas

Zawsze Cię wesprzemy, możesz skontaktować się z nami

Rozwody

Prawnik rodzinny

Sprawy rozwodowe w Krakowie

W tak trudnym czasie, jakim jest okres związany ze sprawami rozwodowymi, niezwykle ważne jest zadbanie o uregulowanie wszelkich kwestii dotyczących m.in. podziału majątku, ustaleniu wysokości alimentów, określeniu praw i obowiązków rodzicielskich oraz wielu innych formalności związanych z tym procesem. W niektórych przypadkach sprawy rozwodowe są tak zawiłe, że skorzystanie z usług adwokata specjalizującego się w tym obszarze prawa jest jedyną gwarancją pewności, że wszystkie powyższe tematy zostały załatwione w prawidłowy sposób, z zachowaniem należytej dbałości o Państwa interesy.

mediacja kraków
mediacje kraków
prawnik rozwody kraków

Adwokat rozwodowy Kraków

Prawnik rodzinny

Rozpad małżeństwa jest dla większości osób traumatycznym przeżyciem stawiającym pod znakiem zapytania wiele kwestii natury emocjonalnej i prawnej. W miarę możliwości powinno się przejść przez ten proces w sposób najbardziej ugodowy, dbając o interesy obu zaangażowanych stron. Niestety w wielu przypadkach sprawy rozwodowe przybierają formę bezpardonowej walki o prawa majątkowe i rodzicielskie, mając destrukcyjny wpływ na więzi rodzinne, relacje rodzicielskie oraz psychikę uczestniczących w nich osób.

Adwokat rozwodowy w Krakowie

Kancelaria Prawna Fojtik z siedzibą w Krakowie to zespół ekspertów pod przewodnictwem adwokata Piotra Fojtika świadczących kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia spraw rozwodowych w Krakowie. Nasi adwokaci podejmują się reprezentacji w sprawach zakresu rozwodu, separacji, ustalenia kontaktu z małoletnimi, alimentów, podziału majątku na terenie całej Polski.

Reasumując w ramach naszej działalności pomożemy Państwu w kwestiach takich jak:

Podczas prowadzenia spraw rozwodowych w Krakowie lub na terenie całej Polski, pomoc adwokata z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego z naszej kancelarii, nie ogranicza się tylko do kwestii czysto formalnych. Sprawy rodzinne, zwłaszcza te dotyczące opieki nad dziećmi wymagają od adwokata zarówno wiedzy i efektywności, jak i empatii oraz umiejętnego rozpoznania sytuacji, a także doboru adekwatnych środków prawnych.

Wieloletnie doświadczenie naszych prawników rodzinnych przekłada się na sposób, w jaki wspieramy Klientów w tym trudnym dla nich momencie życia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by rozwód przebiegał możliwie jak najbardziej ugodowej formie, kładąc duży nacisk na zrozumienie obu stron oraz mediację.

Adwokaci naszej kancelarii oferują Państwu kompleksową pomoc w sprawach rozwodowych w Krakowie, gwarantując nie tylko pełną obsługę prawną i reprezentując Państwa interesy podczas rozpraw sądowych, ale także zapewniając poufność, dyskrecję i merytoryczne wsparcie na każdym etapie procesu rozwodowego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz pomocy! Zadzwoń teraz +48 500 838 828

Profesjonalne porady prawne online z różnych dziedzin prawa. Uzyskaj pomoc prawną bez wychodzenia z domu. Napisz do Nas! Bez Wychodzenia z Domu. Szybka Wycena Zapytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pomagamy klientom?
WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly