ADWOKAT PIOTR FOJTIK Adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w tym pomocy w bieżącej działalności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Adwokat reprezentował także Skarb Państwa oraz jednostki samorządu terytorialnego w bieżącej działalności (poziom województwa). Posiada bogate doświadczenie we wsparciu Wojewody oraz Zarządu Województwa w walce z pandemią Corona Virusa SARS Cov 2.

Skontaktuj się

Rakowicka 10b/9, 31-511Kraków

Pon - Pt (9:00 - 17:00) Sobota ZAMKNIĘTE

Zadzwoń: + 48 500 838 828

Zobacz nas

Zawsze Cię wesprzemy, możesz skontaktować się z nami

Pomoc prawna online

  • Home
  • Pomoc prawna online
Konsultacje prawne online

Pomoc prawna online

Nasza kancelaria adwokacka w Krakowie oferuje prawne wsparcie dla przedsiębiorców na każdym etapie oraz we wszystkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Świadczymy usługi doradztwa prawnego i podatkowego dla firm w formie doraźnej pomocy oraz stałej obsługi prawnej dostępnej w trzech pakietach do wyboru. W ramach każdego rodzaju współpracy zapewniamy konsultacje online, dzięki którym możemy bieżąco odpowiadać na pytania naszych klientów.

pomoc prawna online
konsultacje prawne online
fachowa pomoc prawna online

Kredyty frankowe

Pomoc Prawna

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej dotyczącej kwestii kredytu frankowego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dzięki konsultacjom online możemy zarówno udzielić szybkiej porady, jak i zapewnić naszym Klientom długoterminowe merytoryczne wsparcie. Nasza kancelaria adwokacka wciąż udoskonala swoje metody działania, dlatego jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i preferowane przez Klientów formy komunikacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Stała obsługa prawna dla firm online

W ramach stałej obsługi prawnej w formie miesięcznego abonamentu zapewniamy naszym Klientom ciągłą pomoc prawną w kwestiach biznesowych i podatkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze przedsiębiorców nasi pracownicy są w stanie nie tylko szybko zapoznać się ze specyfiką branży, w której działa Klient, ale także trafnie diagnozować problemy związane z jej funkcjonowaniem. Każdą współpracę rozpoczynamy od gruntownego zapoznania się ze strukturami organizacyjnymi firmy; organizujemy audyty i uczestniczymy w spotkaniach biznesowych na życzenie klienta.

W ramach czynnej współpracy z Klientem nasi adwokaci:

Niezależnie od rodzaju abonamentu w skład naszej oferty wchodzi nieograniczona liczba porad prawnych online. Dzięki temu utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami, służąc im radą i pomocą, kiedy tylko tego potrzebują.

Doradztwo podatkowe dla firm w Krakowie

Kancelaria Prawna Fojtik w Krakowie specjalizuje się w doradztwie podatkowym zarówno dla małych oraz średnich firm, jak i sektora korporacyjnego. Pomagamy naszym Klientom w zakresie:

Konsultacje online

Konsultacja online to jedna z naszych podstawowych form wsparcia Klienta. Pomocy prawnej dla firm i osób fizycznych udzielmy w sposób zdalny za pomocą komunikatorów internetowych oraz drogą mailową ew. telefoniczną. Ten rodzaj usługi na stałe włączony jest do każdej naszej oferty, niezależnie od gałęzi prawa, jakiej ona dotyczy.

Potrzebujesz pomocy! Zadzwoń teraz +48 500 838 828

Profesjonalne porady prawne online z różnych dziedzin prawa. Uzyskaj pomoc prawną bez wychodzenia z domu. Napisz do Nas! Bez Wychodzenia z Domu. Szybka Wycena Zapytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pomagamy klientom?
WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly