ADWOKAT PIOTR FOJTIK Adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w tym pomocy w bieżącej działalności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Adwokat reprezentował także Skarb Państwa oraz jednostki samorządu terytorialnego w bieżącej działalności (poziom województwa). Posiada bogate doświadczenie we wsparciu Wojewody oraz Zarządu Województwa w walce z pandemią Corona Virusa SARS Cov 2.

Skontaktuj się

Rakowicka 10b/9, 31-511Kraków

Pon - Pt (9:00 - 17:00) Sobota ZAMKNIĘTE

Zadzwoń: + 48 500 838 828

Zobacz nas

Zawsze Cię wesprzemy, możesz skontaktować się z nami

Czym kierować się, wybierając kancelarię do obsługi prawnej firmy

  • Home
  • Aktualności
  • Czym kierować się, wybierając kancelarię do obsługi prawnej firmy

Przedsiębiorcy szukają kompleksowych usług, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Jednym z istotnych wyborów z jakimi muszą się zmierzyć to współpraca w zakresie porad prawnych. Warto znaleźć kancelarię, która zajmie się obsługą prawną firmy w sposób całościowy i kompletny. Zmieniające się przepisy prawne wymagają ciągłego monitorowania, dlatego każdy przedsiębiorca poszukuje fachowej pomocy i wsparcia prawnego. Prawidłowo dobrany pakiet usług prawnych pozwoli przedsiębiorcy na bezpieczne i świadome prowadzenie działalności gospodarczej. Wybór odpowiedniej kancelarii jest istotnym elementem każdej firmy.

Czym zajmuje się kancelaria prawna?

Obsługa prawna firm mieści się w zakresie finansowania działalności, przygotowywania opinii prawnych, wsparciu przy zakładaniu i przekształcaniu spółek, kontrolowaniem prowadzenia działalności zgodnie z literą obowiązującego prawa oraz zagadnień związanych z rozumieniem prawa gospodarczego, korporacyjnego i handlowego jak również z przygotowywaniem umów czy analiz prawnych.

Każdy przedsiębiorca prędzej czy później będzie musiał zmierzyć się z zagadnieniami prawnymi związanymi z działalnością gospodarczą, dlatego warto rozpocząć współpracę z rzetelną kancelarią, która przyczyni się do realizacji zamierzonych celów biznesowych.

Jaką kancelarię prawną wybrać do obsługi przedsiębiorstwa?

Najważniejszym aspektem jest sprawdzenie jaki zakres usług świadczy kancelaria prawna. Należy sugerować się profilem firmy i na tej podstawie szukać współpracy z kancelarią, która będzie w stanie zmierzyć się z potrzebami przedsiębiorstwa. Im więcej prawników współpracuje z kancelarią i im większe doświadczenie oni posiadają tym lepiej, gdyż w ofercie mamy dużo szerszy wachlarz specjalistów, którzy będą w stanie sprostać różnorodnym aspektom, które są związane z działalnością gospodarczą.

Piotr Fojtik - kancelaria prawna

Piotr Fojtik - kancelaria prawna

Adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w tym pomocy w bieżącej działalności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Adwokat reprezentował także Skarb Państwa oraz jednostki samorządu terytorialnego w bieżącej działalności (poziom województwa).

Posiada bogate doświadczenie we wsparciu Wojewody oraz Zarządu Województwa w walce z pandemią Corona Virusa SARS Cov 2.

Skontaktuj się
Udostępnij :

Skomentuj

WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly