ADWOKAT PIOTR FOJTIK Adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w tym pomocy w bieżącej działalności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Adwokat reprezentował także Skarb Państwa oraz jednostki samorządu terytorialnego w bieżącej działalności (poziom województwa). Posiada bogate doświadczenie we wsparciu Wojewody oraz Zarządu Województwa w walce z pandemią Corona Virusa SARS Cov 2.

Skontaktuj się

Rakowicka 10b/9, 31-511Kraków

Pon - Pt (9:00 - 17:00) Sobota ZAMKNIĘTE

Zadzwoń: + 48 500 838 828

Zobacz nas

Zawsze Cię wesprzemy, możesz skontaktować się z nami

Mariusz Szczepan

Mariusz Szczepan

 • Pozycja zawodowa: Aplikant adwokacki
 • Doświadczenie: 2
 • Lokalizacja: Rakowicka 10b/9, 31-511Kraków
 • Email: kancelaria@kancelariafojtik.com
 • Telefon: 12 422 21 39
Kontakt:

Mariusz Szczepan Aplikant adwokacki Broker ubezpieczeniowy mgr prawa

 1997, Uniwersytet Jagielloński, Wydział Prawa i Administracji egzamin brokerski zdany w 2006 roku certyfikat €uropean Financial Guide (EFG®)

Studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości, Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie, praktyka z zakresu wyceny nieruchomości w Krakowskiej Szkole Finansów w Krakowie Członek Europejskiej Federacji Doradców Finansowych, Członek Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych, Członek Stowarzyszenia Audytorów i Certyfikatorów Energetycznych licencja Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń Konferencje naukowe i szkolenia z zakresu prawa ubezpieczeń i innych zagadnień z dziedziny ubezpieczeń. Uczestnik kongresów brokerskich.

Kontakt z Mariusz Szczepan

  WP Feedback

  Dive straight into the feedback!
  Login below and you can start commenting using your own user instantly