ADWOKAT PIOTR FOJTIK Adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w tym pomocy w bieżącej działalności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Adwokat reprezentował także Skarb Państwa oraz jednostki samorządu terytorialnego w bieżącej działalności (poziom województwa). Posiada bogate doświadczenie we wsparciu Wojewody oraz Zarządu Województwa w walce z pandemią Corona Virusa SARS Cov 2.

Skontaktuj się

Rakowicka 10b/9, 31-511Kraków

Pon - Pt (9:00 - 17:00) Sobota ZAMKNIĘTE

Zadzwoń: + 48 500 838 828

Zobacz nas

Zawsze Cię wesprzemy, możesz skontaktować się z nami

Archives: <span>Attorneys</span>

[Fojtik Piotr] - zdjęcia zespołu

Piotr Fojtik

Adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w tym pomocy w bieżącej działalności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.
Czytaj więcej
[Fojtik Piotr] - zdjęcia zespołu-5

Mariusz Szczepan

Mariusz Szczepan Aplikant adwokacki Broker ubezpieczeniowy W 1997 roku ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2006 roku zdał egzamin brokerski, uzyskując tym samym Certyfikat European Financial Guide (EFG®). Absolwent studiów podyplomowych z zakresu wyceny nieruchomości na Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Odbył również praktykę z zakresu wyceny nieruchomości w […]
Czytaj więcej
WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly